| 2024/25 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2026/27 | |
| SEZON 2025/26 | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | ROW Rybnik | 585 | 47% | 37 | 331 | 15 | 179 | 11 | 75 | 11 | 1 | 527 | 42% | 17 | 2 | 148 | 11% | 6 | 85 | 4 | 13 | 1 | 50 | 1 |
| 2. | Drama Zbrosławice | 430 | 29% | 19 | 319 | 10 | 50 | 4 | 61 | 5 | 5 | 547 | 36% | 25 | 3 | 553 | 35% | 22 | 374 | 14 | 174 | 7 | 5 | 1 |
| 3. | Polonia �aziska Górne | 408 | 29% | 18 | 314 | 11 | 38 | 4 | 56 | 3 | 6 | 488 | 34% | 26 | 4 | 544 | 37% | 25 | 365 | 15 | 100 | 6 | 79 | 4 |
| 4. | Decor Bełk | 417 | 29% | 30 | 243 | 11 | 82 | 8 | 92 | 11 | 5 | 633 | 44% | 24 | 3 | 390 | 27% | 21 | 242 | 13 | 110 | 4 | 38 | 4 |
| 5. | Spójnia Landek | 302 | 23% | 21 | 243 | 13 | 3 | 2 | 56 | 6 | 6 | 788 | 59% | 29 | 8 | 260 | 18% | 24 | 166 | 14 | 56 | 5 | 38 | 5 |
| 6. | Szombierki Bytom | 400 | 30% | 21 | 233 | 14 | 159 | 6 | 8 | 1 | 7 | 435 | 33% | 27 | 5 | 515 | 37% | 33 | 308 | 18 | 111 | 8 | 96 | 7 |
| 7. | Orzeł �ękawica | 287 | 46% | 12 | 218 | 7 | 23 | 3 | 46 | 2 | 4 | 202 | 33% | 14 | 3 | 141 | 21% | 6 | 118 | 5 | 23 | 1 | 0 | 0 |
| 8. | Victoria Częstochowa | 312 | 24% | 15 | 212 | 9 | 84 | 4 | 16 | 2 | 1 | 499 | 37% | 19 | 3 | 539 | 39% | 35 | 218 | 14 | 217 | 11 | 104 | 10 |
| 9. | Raków II Częstochowa | 432 | 30% | 33 | 193 | 15 | 123 | 7 | 116 | 11 | 2 | 764 | 54% | 21 | 3 | 244 | 16% | 13 | 140 | 8 | 95 | 4 | 9 | 1 |
| 10. | Ruch Radzionków | 224 | 17% | 15 | 146 | 6 | 41 | 4 | 37 | 5 | 4 | 612 | 46% | 20 | 1 | 514 | 37% | 28 | 252 | 11 | 133 | 7 | 129 | 10 |
| 11. | Przemsza Siewierz | 162 | 12% | 11 | 125 | 7 | 15 | 2 | 22 | 2 | 4 | 454 | 34% | 24 | 5 | 734 | 54% | 58 | 324 | 20 | 198 | 16 | 212 | 22 |
| 12. | Piast II Gliwice | 267 | 19% | 15 | 123 | 8 | 79 | 3 | 65 | 4 | 3 | 669 | 47% | 23 | 4 | 504 | 34% | 33 | 235 | 14 | 156 | 11 | 113 | 8 |
| 13. | Kuźnia Ustroń | 127 | 10% | 11 | 111 | 9 | 12 | 1 | 4 | 1 | 4 | 635 | 48% | 25 | 6 | 588 | 42% | 17 | 521 | 14 | 67 | 3 | 0 | 0 |
| 14. | Rozwój Katowice | 287 | 22% | 17 | 88 | 8 | 107 | 5 | 92 | 4 | 5 | 569 | 43% | 25 | 5 | 494 | 35% | 35 | 278 | 18 | 116 | 10 | 100 | 7 |
| 15. | Podlesianka Katowice | 157 | 11% | 15 | 87 | 9 | 33 | 4 | 37 | 2 | 12 | 721 | 51% | 31 | 3 | 562 | 38% | 25 | 538 | 19 | 5 | 4 | 19 | 2 |
| 16. | Znicz Kłobuck | 145 | 18% | 10 | 71 | 6 | 25 | 3 | 49 | 1 | 3 | 344 | 43% | 15 | 3 | 321 | 39% | 23 | 166 | 11 | 62 | 6 | 93 | 6 |
| 17. | Gwarek Tarnowskie Góry | 106 | 9% | 8 | 71 | 6 | 35 | 2 | 0 | 0 | 5 | 651 | 52% | 23 | 4 | 503 | 39% | 54 | 113 | 18 | 145 | 12 | 245 | 24 |
| 18. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 117 | 9% | 6 | 63 | 3 | 47 | 2 | 7 | 1 | 6 | 558 | 39% | 23 | 1 | 765 | 52% | 49 | 552 | 26 | 168 | 15 | 45 | 8 |
| MECZE NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | Raków II Częstochowa | 9 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| 2. | Victoria Częstochowa | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 |
| 3. | Drama Zbrosławice | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 7 |
| 4. | Szombierki Bytom | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 |
| 5. | Polonia �aziska Górne | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 6. | Ruch Radzionków | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 |
| 7. | Decor Bełk | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 5 |
| 8. | Rozwój Katowice | 2 | 0 | 4 | 0 | 3 | 6 |
| 9. | Kuźnia Ustroń | 2 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 |
| 10. | Piast II Gliwice | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 7 |
| 11. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 |
| 12. | Podlesianka Katowice | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 |
| 13. | Znicz Kłobuck | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 |
| 14. | Orzeł �ękawica | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| 15. | Spójnia Landek | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 16. | ROW Rybnik | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 17. | Przemsza Siewierz | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 9 |
| 18. | Gwarek Tarnowskie Góry | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 |