| 2020/21 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2022/23 | |
| SEZON 2021/22 4 liga grupa II | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 515 | 39% | 20 | 401 | 10 | 29 | 2 | 85 | 8 | 3 | 402 | 30% | 23 | 5 | 433 | 31% | 19 | 235 | 10 | 169 | 5 | 29 | 4 |
| 2. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 563 | 42% | 38 | 372 | 17 | 109 | 10 | 82 | 11 | 4 | 600 | 45% | 23 | 4 | 187 | 13% | 11 | 172 | 9 | 15 | 2 | 0 | 0 |
| 3. | Orzeł �ękawica | 319 | 26% | 20 | 268 | 16 | 51 | 4 | 0 | 0 | 4 | 576 | 46% | 26 | 8 | 365 | 28% | 29 | 214 | 13 | 82 | 6 | 69 | 10 |
| 4. | Drzewiarz Jasienica | 317 | 24% | 14 | 256 | 9 | 43 | 3 | 18 | 2 | 0 | 601 | 45% | 20 | 5 | 432 | 31% | 25 | 188 | 9 | 62 | 6 | 182 | 10 |
| 5. | LKS Bełk | 388 | 31% | 18 | 249 | 11 | 125 | 5 | 14 | 2 | 2 | 527 | 42% | 18 | 2 | 345 | 27% | 19 | 175 | 11 | 150 | 7 | 20 | 1 |
| 6. | Piast II Gliwice | 313 | 25% | 22 | 239 | 16 | 53 | 5 | 21 | 1 | 5 | 634 | 51% | 26 | 7 | 313 | 24% | 16 | 200 | 11 | 95 | 4 | 18 | 1 |
| 7. | Unia Książenice | 343 | 28% | 22 | 226 | 10 | 31 | 5 | 86 | 7 | 6 | 433 | 35% | 26 | 6 | 484 | 37% | 28 | 270 | 16 | 163 | 8 | 51 | 4 |
| 8. | Kuźnia Ustroń | 313 | 25% | 19 | 210 | 11 | 41 | 4 | 62 | 4 | 2 | 682 | 55% | 21 | 5 | 265 | 20% | 13 | 194 | 8 | 67 | 4 | 4 | 1 |
| 9. | LKS Czaniec | 326 | 25% | 23 | 206 | 12 | 70 | 7 | 50 | 4 | 4 | 621 | 46% | 25 | 6 | 403 | 29% | 21 | 262 | 12 | 132 | 6 | 9 | 3 |
| 10. | GKS II Tychy | 471 | 38% | 28 | 193 | 11 | 121 | 7 | 157 | 10 | 3 | 534 | 43% | 21 | 4 | 255 | 19% | 8 | 205 | 6 | 27 | 1 | 23 | 1 |
| 11. | Spójnia Landek | 328 | 27% | 21 | 182 | 9 | 28 | 5 | 118 | 7 | 1 | 552 | 44% | 18 | 3 | 380 | 29% | 18 | 232 | 7 | 44 | 5 | 104 | 6 |
| 12. | LKS Bestwina | 194 | 15% | 14 | 139 | 11 | 55 | 3 | 0 | 0 | 3 | 536 | 40% | 24 | 6 | 620 | 45% | 41 | 327 | 17 | 214 | 12 | 79 | 12 |
| 13. | Czarni Gorzyce | 212 | 16% | 11 | 133 | 8 | 58 | 2 | 21 | 1 | 3 | 563 | 42% | 22 | 4 | 575 | 42% | 36 | 292 | 16 | 165 | 10 | 118 | 10 |
| 14. | ROW Rybnik | 289 | 23% | 25 | 132 | 12 | 60 | 6 | 97 | 7 | 3 | 558 | 45% | 22 | 5 | 413 | 32% | 29 | 232 | 13 | 83 | 8 | 98 | 8 |
| 15. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 198 | 15% | 11 | 73 | 4 | 49 | 3 | 76 | 4 | 5 | 547 | 41% | 20 | 0 | 605 | 44% | 30 | 363 | 14 | 169 | 8 | 73 | 8 |
| 16. | Czarni-Góral Żywiec | 110 | 18% | 5 | 72 | 3 | 38 | 2 | 0 | 0 | 1 | 250 | 40% | 9 | 1 | 270 | 42% | 18 | 60 | 5 | 85 | 5 | 125 | 8 |
| MECZE NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| 2. | LKS Bełk | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
| 3. | Piast II Gliwice | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| 4. | GKS II Tychy | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5. | Spójnia Landek | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 |
| 6. | LKS Czaniec | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| 7. | Kuźnia Ustroń | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 |
| 8. | Drzewiarz Jasienica | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 |
| 9. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 |
| 10. | Orzeł �ękawica | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 |
| 11. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 |
| 12. | ROW Rybnik | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 |
| 13. | Unia Książenice | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 5 |
| 14. | LKS Bestwina | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 8 |
| 15. | Czarni Gorzyce | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 10 |
| 16. | Czarni-Góral Żywiec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |