| 2025/26 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2027/28 | |
| SEZON 2026/27 3 liga grupa III | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | Zagłębie Sosnowiec | 403 | 45% | 15 | 223 | 9 | 140 | 4 | 40 | 2 | 0 | 447 | 50% | 11 | 1 | 50 | 5% | 5 | 40 | 3 | 5 | 1 | 5 | 1 |
| 2. | Karkonosze Jelenia Góra | 156 | 25% | 6 | 140 | 5 | 16 | 1 | 0 | 0 | 0 | 326 | 52% | 11 | 4 | 148 | 23% | 7 | 103 | 5 | 45 | 2 | 0 | 0 |
| 3. | Warta Gorzów Wielkopolski | 137 | 20% | 5 | 137 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 342 | 48% | 14 | 4 | 241 | 32% | 20 | 116 | 7 | 7 | 5 | 118 | 8 |
| 4. | Odra Bytom Odrzański | 131 | 21% | 3 | 131 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 402 | 64% | 8 | 0 | 97 | 15% | 4 | 59 | 2 | 8 | 1 | 30 | 1 |
| 5. | Carina Gubin | 128 | 21% | 5 | 122 | 4 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 357 | 57% | 9 | 2 | 145 | 22% | 11 | 92 | 5 | 37 | 3 | 16 | 3 |
| 6. | Polonia Nysa | 152 | 25% | 6 | 119 | 3 | 11 | 2 | 22 | 1 | 0 | 227 | 37% | 8 | 1 | 251 | 38% | 12 | 122 | 4 | 66 | 4 | 63 | 4 |
| 7. | Barycz Sułów | 119 | 19% | 3 | 119 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 178 | 29% | 9 | 1 | 333 | 52% | 14 | 187 | 8 | 82 | 5 | 64 | 1 |
| 8. | Miedź II Legnica | 137 | 20% | 7 | 114 | 4 | 23 | 3 | 0 | 0 | 4 | 161 | 23% | 12 | 0 | 422 | 57% | 26 | 222 | 14 | 156 | 10 | 44 | 2 |
| 9. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 128 | 21% | 10 | 107 | 7 | 16 | 2 | 5 | 1 | 1 | 303 | 49% | 13 | 5 | 199 | 30% | 15 | 68 | 6 | 94 | 6 | 37 | 3 |
| 10. | MKS Kluczbork | 154 | 22% | 3 | 103 | 2 | 51 | 1 | 0 | 0 | 0 | 361 | 51% | 8 | 0 | 205 | 27% | 10 | 47 | 6 | 136 | 3 | 22 | 1 |
| 11. | Sparta Katowice | 144 | 27% | 7 | 101 | 4 | 43 | 3 | 0 | 0 | 1 | 359 | 67% | 8 | 1 | 37 | 6% | 3 | 37 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12. | Ślęza Wrocław | 94 | 11% | 7 | 94 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 424 | 48% | 18 | 2 | 382 | 41% | 21 | 286 | 12 | 30 | 4 | 66 | 5 |
| 13. | Raków II Częstochowa | 147 | 21% | 6 | 93 | 4 | 54 | 2 | 0 | 0 | 4 | 255 | 36% | 13 | 1 | 318 | 43% | 18 | 205 | 11 | 97 | 5 | 16 | 2 |
| 14. | Zagłębie II Lubin | 149 | 24% | 7 | 76 | 4 | 73 | 3 | 0 | 0 | 6 | 267 | 43% | 14 | 1 | 214 | 33% | 13 | 139 | 8 | 59 | 3 | 16 | 2 |
| 15. | Górnik Polkowice | 165 | 27% | 4 | 75 | 3 | 90 | 1 | 0 | 0 | 3 | 318 | 51% | 13 | 3 | 147 | 22% | 8 | 91 | 6 | 56 | 2 | 0 | 0 |
| 16. | Stal Brzeg | 40 | 8% | 3 | 20 | 2 | 20 | 1 | 0 | 0 | 2 | 200 | 38% | 9 | 1 | 300 | 54% | 15 | 232 | 9 | 34 | 3 | 34 | 3 |
| 17. | ROW Rybnik | 43 | 7% | 5 | 16 | 4 | 27 | 1 | 0 | 0 | 0 | 374 | 60% | 9 | 2 | 213 | 33% | 10 | 124 | 5 | 69 | 3 | 20 | 2 |
| 18. | LKS Goczałkowice Zdrój | 0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 309 | 50% | 9 | 0 | 321 | 50% | 16 | 183 | 8 | 90 | 5 | 48 | 3 |
| MECZE NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | Zagłębie Sosnowiec | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 2. | Odra Bytom Odrzański | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 3. | Ślęza Wrocław | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 |
| 4. | MKS Kluczbork | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 5. | ROW Rybnik | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 6. | Raków II Częstochowa | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
| 7. | Carina Gubin | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
| 8. | Polonia Nysa | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 9. | Sparta Katowice | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 10. | Zagłębie II Lubin | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| 11. | Barycz Sułów | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| 12. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 |
| 13. | Miedź II Legnica | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 14. | Warta Gorzów Wielkopolski | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| 15. | Karkonosze Jelenia Góra | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 16. | Stal Brzeg | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
| 17. | Górnik Polkowice | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 18. | LKS Goczałkowice Zdrój | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |