| 2024/25 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2026/27 | |
| SEZON 2025/26 | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | ROW Rybnik | 1429 | 52% | 99 | 778 | 41 | 362 | 29 | 289 | 29 | 5 | 1088 | 39% | 42 | 6 | 273 | 9% | 11 | 210 | 9 | 13 | 1 | 50 | 1 |
| 2. | Drama Zbrosławice | 939 | 34% | 52 | 628 | 26 | 201 | 14 | 110 | 12 | 8 | 1215 | 44% | 46 | 7 | 636 | 22% | 29 | 427 | 20 | 204 | 8 | 5 | 1 |
| 3. | Polonia �aziska Górne | 820 | 30% | 37 | 618 | 25 | 131 | 8 | 71 | 4 | 9 | 1272 | 46% | 50 | 10 | 698 | 24% | 34 | 484 | 21 | 135 | 9 | 79 | 4 |
| 4. | Spójnia Landek | 921 | 34% | 66 | 589 | 33 | 177 | 13 | 155 | 20 | 8 | 1423 | 52% | 54 | 15 | 446 | 14% | 35 | 274 | 20 | 130 | 9 | 42 | 6 |
| 5. | Raków II Częstochowa | 1178 | 43% | 76 | 584 | 31 | 281 | 19 | 313 | 26 | 4 | 1302 | 47% | 40 | 5 | 310 | 10% | 19 | 191 | 12 | 110 | 6 | 9 | 1 |
| 6. | Piast II Gliwice | 921 | 34% | 56 | 578 | 30 | 202 | 16 | 141 | 10 | 7 | 1159 | 42% | 48 | 10 | 710 | 24% | 43 | 440 | 23 | 157 | 12 | 113 | 8 |
| 7. | Decor Bełk | 813 | 30% | 57 | 532 | 29 | 128 | 14 | 153 | 14 | 9 | 1108 | 40% | 51 | 11 | 869 | 30% | 43 | 530 | 25 | 226 | 10 | 113 | 8 |
| 8. | Podlesianka Katowice | 798 | 29% | 49 | 505 | 27 | 246 | 16 | 47 | 6 | 19 | 1253 | 45% | 56 | 6 | 739 | 26% | 34 | 698 | 27 | 22 | 5 | 19 | 2 |
| 9. | Orzeł �ękawica | 610 | 43% | 24 | 443 | 14 | 111 | 6 | 56 | 4 | 6 | 553 | 39% | 27 | 5 | 277 | 18% | 14 | 187 | 11 | 90 | 3 | 0 | 0 |
| 10. | Ruch Radzionków | 758 | 29% | 53 | 443 | 23 | 161 | 14 | 154 | 16 | 7 | 1105 | 41% | 43 | 6 | 837 | 30% | 40 | 487 | 19 | 221 | 11 | 129 | 10 |
| 11. | Victoria Częstochowa | 688 | 25% | 38 | 428 | 22 | 175 | 8 | 85 | 8 | 7 | 1073 | 39% | 47 | 9 | 1029 | 36% | 67 | 585 | 30 | 283 | 19 | 161 | 18 |
| 12. | Szombierki Bytom | 821 | 30% | 47 | 418 | 30 | 362 | 14 | 41 | 3 | 12 | 1220 | 44% | 53 | 10 | 749 | 26% | 48 | 446 | 28 | 184 | 11 | 119 | 9 |
| 13. | Kuźnia Ustroń | 633 | 23% | 39 | 374 | 23 | 166 | 8 | 93 | 8 | 9 | 1318 | 48% | 50 | 10 | 839 | 29% | 31 | 700 | 23 | 87 | 4 | 52 | 4 |
| 14. | Rozwój Katowice | 595 | 23% | 32 | 353 | 20 | 150 | 8 | 92 | 4 | 9 | 1204 | 45% | 53 | 14 | 901 | 32% | 61 | 509 | 30 | 186 | 16 | 206 | 15 |
| 15. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 591 | 22% | 35 | 322 | 12 | 90 | 6 | 179 | 17 | 11 | 1006 | 37% | 46 | 4 | 1193 | 41% | 76 | 789 | 39 | 267 | 22 | 137 | 15 |
| 16. | Gwarek Tarnowskie Góry | 279 | 11% | 14 | 235 | 11 | 44 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1239 | 46% | 45 | 6 | 1182 | 43% | 109 | 363 | 35 | 288 | 24 | 531 | 50 |
| 17. | Przemsza Siewierz | 293 | 11% | 19 | 230 | 14 | 15 | 2 | 48 | 3 | 7 | 1153 | 42% | 48 | 10 | 1344 | 47% | 98 | 584 | 37 | 404 | 28 | 356 | 33 |
| 18. | Znicz Kłobuck | 397 | 30% | 28 | 128 | 12 | 82 | 8 | 187 | 8 | 3 | 501 | 38% | 23 | 5 | 452 | 32% | 29 | 282 | 14 | 77 | 8 | 93 | 7 |
| MECZE U SIEBIE I NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | Podlesianka Katowice | 11 | 1 | 1 | 6 | 8 | 4 |
| 2. | Drama Zbrosławice | 12 | 5 | 1 | 3 | 2 | 8 |
| 3. | Ruch Radzionków | 12 | 1 | 2 | 1 | 5 | 9 |
| 4. | Piast II Gliwice | 9 | 3 | 4 | 3 | 2 | 9 |
| 5. | Szombierki Bytom | 10 | 2 | 1 | 6 | 2 | 9 |
| 6. | Kuźnia Ustroń | 8 | 4 | 3 | 3 | 4 | 9 |
| 7. | Polonia �aziska Górne | 10 | 4 | 3 | 3 | 2 | 8 |
| 8. | Decor Bełk | 9 | 2 | 4 | 5 | 0 | 10 |
| 9. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 7 | 1 | 2 | 1 | 3 | 17 |
| 10. | Victoria Częstochowa | 9 | 1 | 5 | 2 | 2 | 12 |
| 11. | Orzeł �ękawica | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 |
| 12. | Znicz Kłobuck | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 |
| 13. | ROW Rybnik | 22 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 |
| 14. | Raków II Częstochowa | 21 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 |
| 15. | Spójnia Landek | 12 | 5 | 3 | 3 | 2 | 6 |
| 16. | Rozwój Katowice | 3 | 6 | 6 | 0 | 4 | 11 |
| 17. | Gwarek Tarnowskie Góry | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 23 |
| 18. | Przemsza Siewierz | 2 | 2 | 5 | 1 | 3 | 18 |