| 2020/21 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2022/23 | |
| SEZON 2021/22 4 liga grupa II | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 1068 | 41% | 59 | 771 | 28 | 141 | 13 | 156 | 18 | 8 | 965 | 37% | 43 | 6 | 577 | 22% | 30 | 349 | 18 | 181 | 7 | 47 | 5 |
| 2. | LKS Bełk | 1098 | 43% | 52 | 659 | 28 | 295 | 13 | 144 | 11 | 6 | 989 | 38% | 41 | 6 | 523 | 19% | 34 | 280 | 18 | 208 | 11 | 35 | 5 |
| 3. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 933 | 36% | 56 | 581 | 26 | 185 | 14 | 167 | 16 | 9 | 1272 | 49% | 46 | 8 | 405 | 15% | 23 | 367 | 19 | 38 | 4 | 0 | 0 |
| 4. | Piast II Gliwice | 838 | 33% | 51 | 561 | 29 | 126 | 11 | 151 | 11 | 10 | 1335 | 52% | 51 | 12 | 437 | 15% | 28 | 281 | 20 | 124 | 6 | 32 | 2 |
| 5. | Drzewiarz Jasienica | 609 | 24% | 32 | 476 | 21 | 115 | 7 | 18 | 4 | 4 | 1156 | 45% | 41 | 8 | 845 | 31% | 45 | 467 | 19 | 116 | 11 | 262 | 15 |
| 6. | Orzeł �ękawica | 791 | 31% | 46 | 453 | 26 | 254 | 12 | 84 | 8 | 6 | 1201 | 47% | 44 | 9 | 618 | 22% | 43 | 429 | 23 | 120 | 10 | 69 | 10 |
| 7. | Spójnia Landek | 666 | 27% | 38 | 451 | 20 | 97 | 10 | 118 | 8 | 9 | 1113 | 45% | 45 | 8 | 741 | 28% | 36 | 568 | 21 | 60 | 8 | 113 | 7 |
| 8. | GKS II Tychy | 1211 | 47% | 80 | 449 | 29 | 329 | 21 | 433 | 30 | 5 | 964 | 37% | 43 | 9 | 435 | 16% | 17 | 363 | 13 | 49 | 3 | 23 | 1 |
| 9. | Unia Książenice | 709 | 28% | 46 | 428 | 22 | 104 | 11 | 177 | 13 | 10 | 896 | 35% | 49 | 10 | 1005 | 37% | 63 | 444 | 29 | 294 | 14 | 267 | 20 |
| 10. | Kuźnia Ustroń | 780 | 30% | 43 | 397 | 22 | 282 | 14 | 101 | 7 | 5 | 1313 | 51% | 39 | 5 | 517 | 19% | 29 | 339 | 16 | 113 | 8 | 65 | 5 |
| 11. | LKS Czaniec | 655 | 26% | 41 | 382 | 24 | 211 | 12 | 62 | 5 | 10 | 1291 | 50% | 49 | 10 | 664 | 24% | 33 | 498 | 22 | 157 | 8 | 9 | 3 |
| 12. | ROW Rybnik | 606 | 24% | 44 | 339 | 22 | 111 | 10 | 156 | 12 | 11 | 1084 | 42% | 49 | 9 | 920 | 34% | 62 | 500 | 29 | 223 | 19 | 197 | 14 |
| 13. | Czarni Gorzyce | 499 | 20% | 24 | 331 | 17 | 147 | 6 | 21 | 1 | 8 | 1113 | 43% | 44 | 7 | 998 | 37% | 61 | 576 | 28 | 225 | 15 | 197 | 18 |
| 14. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 441 | 18% | 26 | 241 | 11 | 165 | 8 | 35 | 7 | 8 | 1105 | 44% | 38 | 2 | 974 | 38% | 47 | 606 | 24 | 248 | 13 | 120 | 10 |
| 15. | Czarni-Góral Żywiec | 284 | 22% | 11 | 228 | 7 | 56 | 4 | 0 | 0 | 5 | 449 | 34% | 23 | 3 | 617 | 44% | 39 | 256 | 15 | 175 | 11 | 186 | 13 |
| 16. | LKS Bestwina | 356 | 14% | 23 | 225 | 15 | 65 | 4 | 66 | 4 | 6 | 986 | 38% | 43 | 8 | 1268 | 48% | 82 | 649 | 33 | 352 | 22 | 267 | 27 |
| MECZE U SIEBIE I NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | Orzeł �ękawica | 11 | 2 | 1 | 1 | 1 | 11 |
| 2. | Unia Turza ÅšlÄ…ska | 12 | 2 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 3. | Kuźnia Ustroń | 12 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 |
| 4. | LKS Czaniec | 10 | 3 | 1 | 2 | 4 | 7 |
| 5. | Piast II Gliwice | 11 | 2 | 3 | 3 | 1 | 5 |
| 6. | Drzewiarz Jasienica | 9 | 3 | 2 | 1 | 1 | 11 |
| 7. | MRKS Czechowice-Dziedzice | 13 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 8. | Unia Książenice | 8 | 1 | 3 | 1 | 3 | 13 |
| 9. | Spójnia Landek | 9 | 3 | 0 | 1 | 1 | 11 |
| 10. | Czarni Gorzyce | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 | 17 |
| 11. | Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 12 |
| 12. | ROW Rybnik | 6 | 3 | 2 | 3 | 5 | 10 |
| 13. | LKS Bestwina | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 17 |
| 14. | LKS Bełk | 17 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 |
| 15. | GKS II Tychy | 16 | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 |
| 16. | Czarni-Góral Żywiec | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 |