| 2018/19 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2020/21 | |
| SEZON 2019/20 3 liga grupa III | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| TABELE LIGA | TABELE CZˇSTKOWE | STATYSTYKI | FREKWENCJA | SERIE |
| poz. | dru¿yna | PROWADZENIE | REMIS | PRZEGRYWANIE | ||||||||||||||||||||
| RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej | wyrównanie | strata prowadzenia | RAZEM | 1 bramk± | 2 bramkami | 3 i wiêcej bramkami | |||||||||||||||
| % | % | % | ||||||||||||||||||||||
| 1. | Ruch Zdzieszowice | 578 | 36% | 25 | 466 | 17 | 112 | 8 | 0 | 0 | 3 | 720 | 45% | 26 | 5 | 322 | 19% | 11 | 282 | 8 | 34 | 2 | 6 | 1 |
| 2. | Gwarek Tarnowskie Góry | 562 | 35% | 26 | 415 | 16 | 105 | 7 | 42 | 3 | 5 | 796 | 50% | 29 | 6 | 262 | 15% | 20 | 152 | 12 | 47 | 4 | 63 | 4 |
| 3. | Śląsk II Wrocław | 712 | 44% | 37 | 414 | 20 | 231 | 11 | 67 | 6 | 1 | 624 | 39% | 23 | 4 | 284 | 17% | 9 | 160 | 4 | 120 | 4 | 4 | 1 |
| 4. | Górnik II Zabrze | 511 | 32% | 31 | 386 | 17 | 103 | 8 | 22 | 6 | 5 | 703 | 44% | 30 | 7 | 406 | 24% | 22 | 326 | 13 | 13 | 4 | 67 | 5 |
| 5. | Polonia Bytom | 591 | 37% | 29 | 346 | 15 | 183 | 7 | 62 | 7 | 1 | 829 | 52% | 24 | 5 | 200 | 11% | 14 | 99 | 7 | 58 | 5 | 43 | 2 |
| 6. | Miedź II Legnica | 517 | 32% | 29 | 329 | 15 | 127 | 9 | 61 | 5 | 7 | 783 | 49% | 32 | 7 | 320 | 19% | 21 | 263 | 13 | 12 | 3 | 45 | 5 |
| 7. | ROW Rybnik | 489 | 31% | 19 | 317 | 13 | 172 | 6 | 0 | 0 | 4 | 634 | 40% | 27 | 5 | 497 | 29% | 33 | 322 | 19 | 165 | 12 | 10 | 2 |
| 8. | Ruch Chorzów | 518 | 32% | 29 | 293 | 14 | 105 | 8 | 120 | 7 | 5 | 841 | 52% | 28 | 5 | 261 | 16% | 15 | 185 | 10 | 76 | 5 | 0 | 0 |
| 9. | MKS Kluczbork | 392 | 25% | 21 | 284 | 13 | 54 | 4 | 54 | 4 | 8 | 865 | 54% | 30 | 4 | 363 | 21% | 21 | 265 | 17 | 98 | 4 | 0 | 0 |
| 10. | Lechia Zielona Góra | 449 | 28% | 28 | 262 | 16 | 109 | 6 | 78 | 6 | 4 | 712 | 44% | 28 | 6 | 459 | 28% | 27 | 318 | 13 | 71 | 6 | 70 | 8 |
| 11. | Stal Brzeg | 303 | 19% | 16 | 251 | 10 | 27 | 4 | 25 | 2 | 6 | 730 | 46% | 28 | 4 | 587 | 35% | 24 | 386 | 16 | 192 | 6 | 9 | 2 |
| 12. | Rekord Bielsko-Biała | 276 | 18% | 17 | 237 | 14 | 39 | 3 | 0 | 0 | 5 | 868 | 54% | 28 | 5 | 476 | 28% | 29 | 243 | 16 | 160 | 9 | 73 | 4 |
| 13. | Foto-Higiena Gać | 362 | 23% | 20 | 218 | 14 | 139 | 5 | 5 | 1 | 4 | 833 | 52% | 29 | 7 | 425 | 25% | 19 | 256 | 11 | 129 | 5 | 40 | 3 |
| 14. | Piast Żmigród | 346 | 22% | 18 | 195 | 10 | 104 | 5 | 47 | 3 | 4 | 880 | 55% | 26 | 4 | 394 | 23% | 25 | 262 | 15 | 74 | 6 | 58 | 4 |
| 15. | Pniówek Pawłowice Śląskie | 314 | 20% | 19 | 165 | 10 | 104 | 4 | 45 | 5 | 4 | 914 | 57% | 25 | 3 | 392 | 23% | 18 | 232 | 11 | 146 | 6 | 14 | 1 |
| 16. | Ślęza Wrocław | 279 | 18% | 20 | 117 | 11 | 146 | 6 | 16 | 3 | 4 | 1049 | 65% | 25 | 3 | 292 | 17% | 14 | 170 | 9 | 114 | 4 | 8 | 1 |
| 17. | Zagłębie II Lubin | 118 | 8% | 7 | 59 | 4 | 11 | 1 | 48 | 2 | 8 | 941 | 59% | 29 | 3 | 561 | 33% | 22 | 402 | 16 | 159 | 5 | 0 | 1 |
| 18. | LZS Starowice Dolne | 0 | 0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 804 | 50% | 23 | 0 | 816 | 50% | 47 | 431 | 19 | 203 | 12 | 182 | 16 |
| MECZE U SIEBIE I NA WYJE¬DZIE PIERWSZA BRAMKA | |||||||
| poz. | dru¿yna | ZDOBYTA | STRACONA | ||||
| Zw | Re | Po | Zw | Re | Po | ||
| 1. | Śląsk II Wrocław | 11 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| 2. | Rekord Bielsko-Biała | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 |
| 3. | MKS Kluczbork | 7 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 4. | Pniówek Pawłowice Śląskie | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 |
| 5. | Gwarek Tarnowskie Góry | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 6. | Górnik II Zabrze | 7 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 |
| 7. | Ruch Zdzieszowice | 7 | 4 | 0 | 1 | 0 | 5 |
| 8. | Polonia Bytom | 10 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 |
| 9. | Ślęza Wrocław | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 |
| 10. | ROW Rybnik | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 7 |
| 11. | Foto-Higiena Gać | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 12. | Lechia Zielona Góra | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 |
| 13. | Stal Brzeg | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 7 |
| 14. | Piast Żmigród | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 7 |
| 15. | Miedź II Legnica | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 5 |
| 16. | Ruch Chorzów | 7 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 |
| 17. | Zagłębie II Lubin | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | 6 |
| 18. | LZS Starowice Dolne | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 |