| 2022/23 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2024/25 | |
| SEZON 2023/24 4 liga grupa II | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| STATYSTYKI |
| powyżej 1.82 | 1.53-1.82 | 1.21-1.53 | poniżej 1.21 |
| drużyna | punkty | wskaźnik punkty/mecze | punkty/mecze bez straconej bramki | średnia punktów z meczu bez straconej bramki | punkty/mecze z 1 zdobytą bramką | średnia punktów z meczu z 1 bramką | pozostałe mecze | wskaźnik |
| Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 63 | 2.10 | 23/9 | 2.56 | 5/7 | 0.71 | 38/15 | 2.53 |
| Spójnia Landek | 56 | 1.87 | 23/9 | 2.56 | 5/7 | 0.71 | 31/15 | 2.07 |
| Polonia Łaziska Górne | 54 | 1.80 | 29/11 | 2.64 | 8/7 | 1.14 | 23/14 | 1.64 |
| Rekord II Bielsko-Biała | 53 | 1.77 | 15/5 | 3.00 | 7/5 | 1.40 | 37/22 | 1.68 |
| LKS Bełk | 52 | 1.73 | 24/10 | 2.40 | 6/8 | 0.75 | 25/13 | 1.92 |
| Gwarek Ornontowice | 51 | 1.70 | 36/14 | 2.57 | 12/13 | 0.92 | 9/5 | 1.80 |
| Odra Wodzisław | 49 | 1.63 | 14/6 | 2.33 | 3/7 | 0.43 | 32/17 | 1.88 |
| Kuźnia Ustroń | 47 | 1.57 | 14/6 | 2.33 | 7/11 | 0.64 | 29/14 | 2.07 |
| GKS II Tychy | 46 | 1.53 | 17/7 | 2.43 | 7/7 | 1.00 | 25/17 | 1.47 |
| ROW Rybnik | 41 | 1.37 | 12/4 | 3.00 | 7/12 | 0.58 | 25/15 | 1.67 |
| Tempo Puńców | 40 | 1.33 | 14/6 | 2.33 | 9/11 | 0.82 | 23/15 | 1.53 |
| Orzeł Łękawica | 39 | 1.30 | 26/10 | 2.60 | 11/9 | 1.22 | 11/14 | 0.79 |
| MRKS Czechowice-Dziedzice | 38 | 1.27 | 16/6 | 2.67 | 7/11 | 0.64 | 18/14 | 1.29 |
| LKS Czaniec | 22 | 0.73 | 8/4 | 2.00 | 3/9 | 0.33 | 11/17 | 0.65 |
| LKS Tworków | 21 | 0.70 | 13/5 | 2.60 | 10/6 | 1.67 | 7/22 | 0.32 |
| MKS Lędziny | 3 | 0.10 | 3/1 | 3.00 | 3/9 | 0.33 | 0/21 | 0.00 |
| średnio | 1.41 | 17.9/7.1 | 2.56 | 6.9/8.7 | 0.83 | 21.5/15.6 | 1.46 | |