| 2021/22 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2023/24 | |
| SEZON 2022/23 4 liga grupa II | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| STATYSTYKI |
| powyżej 1.82 | 1.53-1.82 | 1.21-1.53 | poniżej 1.21 |
| drużyna | punkty | wskaźnik punkty/mecze | punkty/mecze bez straconej bramki | średnia punktów z meczu bez straconej bramki | punkty/mecze z 1 zdobytą bramką | średnia punktów z meczu z 1 bramką | pozostałe mecze | wskaźnik |
| Unia Turza Śląska | 66 | 2.20 | 33/11 | 3.00 | 10/5 | 2.00 | 32/17 | 1.88 |
| Polonia Łaziska Górne | 59 | 2.03 | 33/13 | 2.54 | 11/6 | 1.83 | 24/13 | 1.85 |
| LKS Bełk | 52 | 1.73 | 26/10 | 2.60 | 5/6 | 0.83 | 24/15 | 1.60 |
| GKS II Tychy | 51 | 1.70 | 23/9 | 2.56 | 4/8 | 0.50 | 24/13 | 1.85 |
| Gwarek Ornontowice | 51 | 1.70 | 18/6 | 3.00 | 10/8 | 1.25 | 32/19 | 1.68 |
| LKS Czaniec | 48 | 1.60 | 13/5 | 2.60 | 8/9 | 0.89 | 33/18 | 1.83 |
| Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 47 | 1.57 | 16/8 | 2.00 | 5/6 | 0.83 | 29/17 | 1.71 |
| MRKS Czechowice-Dziedzice | 43 | 1.43 | 25/11 | 2.27 | 10/6 | 1.67 | 14/15 | 0.93 |
| Orzeł Łękawica | 41 | 1.41 | 13/5 | 2.60 | 9/10 | 0.90 | 22/15 | 1.47 |
| Kuźnia Ustroń | 37 | 1.23 | 21/7 | 3.00 | 6/9 | 0.67 | 13/15 | 0.87 |
| ROW Rybnik | 37 | 1.23 | 5/3 | 1.67 | 3/9 | 0.33 | 32/19 | 1.68 |
| Spójnia Landek | 34 | 1.13 | 15/7 | 2.14 | 2/8 | 0.25 | 17/15 | 1.13 |
| MKS Lędziny | 32 | 1.07 | 9/3 | 3.00 | 7/5 | 1.40 | 22/24 | 0.92 |
| Unia Racibórz | 27 | 0.90 | 8/4 | 2.00 | 1/9 | 0.11 | 18/17 | 1.06 |
| Błyskawica Drogomyśl | 24 | 0.80 | 16/8 | 2.00 | 7/11 | 0.64 | 7/13 | 0.54 |
| Drzewiarz Jasienica | 18 | 0.60 | 17/7 | 2.43 | 12/14 | 0.86 | 1/13 | 0.08 |
| średnio | 1.40 | 18.2/7.3 | 2.46 | 6.9/8.1 | 0.94 | 21.5/16.1 | 1.32 | |