| 2020/21 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2022/23 | |
| SEZON 2021/22 4 liga grupa II | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| STATYSTYKI |
| powyżej 1.82 | 1.53-1.82 | 1.21-1.53 | poniżej 1.21 |
| drużyna | punkty | wskaźnik punkty/mecze | punkty/mecze bez straconej bramki | średnia punktów z meczu bez straconej bramki | punkty/mecze z 1 zdobytą bramką | średnia punktów z meczu z 1 bramką | pozostałe mecze | wskaźnik |
| GKS II Tychy | 64 | 2.13 | 31/11 | 2.82 | 4/2 | 2.00 | 32/18 | 1.78 |
| LKS Bełk | 64 | 2.13 | 37/13 | 2.85 | 16/9 | 1.78 | 26/13 | 2.00 |
| Unia Turza Śląska | 55 | 1.83 | 18/6 | 3.00 | 12/10 | 1.20 | 34/17 | 2.00 |
| MRKS Czechowice-Dziedzice | 54 | 1.80 | 28/10 | 2.80 | 9/8 | 1.13 | 23/14 | 1.64 |
| Piast II Gliwice | 52 | 1.73 | 16/8 | 2.00 | 0/4 | 0.00 | 36/18 | 2.00 |
| Kuźnia Ustroń | 50 | 1.67 | 32/14 | 2.29 | 5/7 | 0.71 | 16/10 | 1.60 |
| LKS Czaniec | 48 | 1.60 | 29/11 | 2.64 | 5/6 | 0.83 | 17/14 | 1.21 |
| Orzeł Łękawica | 44 | 1.47 | 23/9 | 2.56 | 0/4 | 0.00 | 21/17 | 1.24 |
| Spójnia Landek | 41 | 1.37 | 12/6 | 2.00 | 3/9 | 0.33 | 26/15 | 1.73 |
| Drzewiarz Jasienica | 39 | 1.30 | 14/6 | 2.33 | 12/9 | 1.33 | 22/18 | 1.22 |
| ROW Rybnik | 38 | 1.27 | 15/5 | 3.00 | 5/14 | 0.36 | 21/12 | 1.75 |
| Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 37 | 1.23 | 19/9 | 2.11 | 8/5 | 1.60 | 16/18 | 0.89 |
| Unia Książenice | 34 | 1.13 | 12/4 | 3.00 | 5/8 | 0.63 | 20/19 | 1.05 |
| Czarni Gorzyce | 29 | 0.97 | 13/5 | 2.60 | 5/7 | 0.71 | 14/19 | 0.74 |
| LKS Bestwina | 18 | 0.60 | 7/3 | 2.33 | 4/11 | 0.36 | 10/17 | 0.59 |
| Czarni-Góral Żywiec | 7 | 0.23 | 4/2 | 2.00 | 1/3 | 0.33 | 2/25 | 0.08 |
| średnio | 1.40 | 19.4/7.6 | 2.52 | 5.9/7.3 | 0.83 | 21.0/16.5 | 1.35 | |