| 2025/26 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2027/28 | |
| SEZON 2026/27 3 liga grupa III | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| STATYSTYKI |
| powyżej 1.82 | 1.53-1.82 | 1.21-1.53 | poniżej 1.21 |
| drużyna | punkty | wskaźnik punkty/mecze | punkty/mecze bez straconej bramki | średnia punktów z meczu bez straconej bramki | punkty/mecze z 1 zdobytą bramką | średnia punktów z meczu z 1 bramką | pozostałe mecze | wskaźnik |
| Zagłębie Sosnowiec | 34 | 2.27 | 22/8 | 2.75 | 12/5 | 2.40 | 12/6 | 2.00 |
| Sparta Katowice | 33 | 2.20 | 15/5 | 3.00 | 6/4 | 1.50 | 15/7 | 2.14 |
| Odra Bytom Odrzański | 28 | 1.87 | 20/8 | 2.50 | 17/7 | 2.43 | 6/5 | 1.20 |
| Zagłębie II Lubin | 27 | 1.80 | 12/4 | 3.00 | 8/5 | 1.60 | 13/8 | 1.63 |
| ROW Rybnik | 26 | 1.73 | 10/4 | 2.50 | 3/2 | 1.50 | 16/10 | 1.60 |
| Karkonosze Jelenia Góra | 23 | 1.53 | 14/6 | 2.33 | 7/4 | 1.75 | 8/7 | 1.14 |
| Górnik Polkowice | 22 | 1.47 | 1/1 | 1.00 | 1/4 | 0.25 | 20/10 | 2.00 |
| Barycz Sułów | 21 | 1.40 | 12/4 | 3.00 | 7/7 | 1.00 | 8/6 | 1.33 |
| Miedź II Legnica | 20 | 1.33 | 6/2 | 3.00 | 0/3 | 0.00 | 14/10 | 1.40 |
| MKS Kluczbork | 20 | 1.33 | 13/5 | 2.60 | 6/5 | 1.20 | 7/7 | 1.00 |
| LKS Goczałkowice Zdrój | 18 | 1.20 | 11/5 | 2.20 | 1/3 | 0.33 | 6/7 | 0.86 |
| Stal Brzeg | 18 | 1.20 | 9/3 | 3.00 | 6/4 | 1.50 | 6/9 | 0.67 |
| Stilon Gorzów Wielkopolski | 17 | 1.13 | 2/2 | 1.00 | 2/5 | 0.40 | 13/8 | 1.63 |
| Ślęza Wrocław | 14 | 0.93 | 6/2 | 3.00 | 1/7 | 0.14 | 7/6 | 1.17 |
| Warta Gorzów Wielkopolski | 14 | 0.93 | 7/3 | 2.33 | 9/7 | 1.29 | 4/7 | 0.57 |
| Carina Gubin | 13 | 0.87 | 5/3 | 1.67 | 5/7 | 0.71 | 6/6 | 1.00 |
| Polonia Nysa | 13 | 0.87 | 4/2 | 2.00 | 4/5 | 0.80 | 8/9 | 0.89 |
| Raków II Częstochowa | 13 | 0.87 | 5/3 | 1.67 | 1/5 | 0.20 | 7/7 | 1.00 |
| średnio | 1.39 | 9.7/3.9 | 2.36 | 5.3/4.9 | 1.06 | 9.8/7.5 | 1.29 | |