| 2018/19 POWRÓT | ![]() ![]() | PUCHARY | TABELE LIGA | STATYSTYKI PRO JUNIOR SYSTEM DRUŻYNY-ZAWODNICY FAIR-PLAY | WYNIKI | ZAWODNICY | 2020/21 | |
| SEZON 2019/20 3 liga grupa III | ||||||||
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| STATYSTYKI |
| powyżej 1.82 | 1.53-1.82 | 1.21-1.53 | poniżej 1.21 |
| drużyna | punkty | wskaźnik punkty/mecze | punkty/mecze bez straconej bramki | średnia punktów z meczu bez straconej bramki | punkty/mecze z 1 zdobytą bramką | średnia punktów z meczu z 1 bramką | pozostałe mecze | wskaźnik |
| Śląsk II Wrocław | 37 | 2.06 | 22/8 | 2.75 | 8/5 | 1.60 | 13/7 | 1.86 |
| Polonia Bytom | 33 | 1.83 | 17/7 | 2.43 | 7/5 | 1.40 | 15/8 | 1.88 |
| Ruch Chorzów | 31 | 1.72 | 13/5 | 2.60 | 7/6 | 1.17 | 14/8 | 1.75 |
| MKS Kluczbork | 30 | 1.67 | 10/4 | 2.50 | 10/5 | 2.00 | 19/12 | 1.58 |
| Ruch Zdzieszowice | 29 | 1.61 | 16/6 | 2.67 | 8/6 | 1.33 | 11/8 | 1.38 |
| Rekord Bielsko-Biała | 29 | 1.61 | 13/5 | 2.60 | 6/6 | 1.00 | 16/9 | 1.78 |
| Gwarek Tarnowskie Góry | 28 | 1.56 | 13/5 | 2.60 | 5/3 | 1.67 | 13/11 | 1.18 |
| Górnik II Zabrze | 27 | 1.50 | 10/4 | 2.50 | 3/4 | 0.75 | 17/11 | 1.55 |
| Pniówek Pawłowice Śląskie | 27 | 1.50 | 12/6 | 2.00 | 3/6 | 0.50 | 12/6 | 2.00 |
| Lechia Zielona Góra | 26 | 1.44 | 7/3 | 2.33 | 3/3 | 1.00 | 19/13 | 1.46 |
| Ślęza Wrocław | 25 | 1.39 | 15/7 | 2.14 | 9/7 | 1.29 | 7/6 | 1.17 |
| Foto-Higiena Gać | 24 | 1.33 | 11/5 | 2.20 | 2/5 | 0.40 | 11/8 | 1.38 |
| ROW Rybnik | 22 | 1.22 | 10/4 | 2.50 | 1/6 | 0.17 | 11/8 | 1.38 |
| Miedź II Legnica | 22 | 1.22 | 6/2 | 3.00 | 6/9 | 0.67 | 10/7 | 1.43 |
| Stal Brzeg | 19 | 1.06 | 1/1 | 1.00 | 5/7 | 0.71 | 13/10 | 1.30 |
| Zagłębie II Lubin | 14 | 0.78 | 5/3 | 1.67 | 6/7 | 0.86 | 3/8 | 0.38 |
| Piast Żmigród | 14 | 0.78 | 9/5 | 1.80 | 4/7 | 0.57 | 4/7 | 0.57 |
| LZS Starowice Dolne | 4 | 0.22 | 3/3 | 1.00 | 1/5 | 0.20 | 0/10 | 0.00 |
| średnio | 1.36 | 10.7/4.6 | 2.24 | 5.2/5.7 | 0.96 | 11.6/8.7 | 1.34 | |